داکت اسپلیت هایسنس اینورتر می باشد و در زمان استارت آمپر مصرفی برق بسیار کم است و به مرور افزایش می یابد و پس از رساندن دمای محیط به دمای دلخواه به مرور مصرف برق خود را متناسب با ظرفیت مورد نیاز کم می کند که این امر باعث کاهش 60 درصدی مصرف برق می شود ، داکت اسپلیت هایسنس به قول معروف داکت اسپلیت هوشمند است ، از دیگر نکات این دستگاه این است که ظرفیت هوادهی آن بالا نیست و در دسته بندی دستگاه های کم و متوسط فشار قرار می گیرد و همین امر سبب می شود این دستگاه داکت اسپلیت کم صدا باشد.

از دیگر نکات داکت اسپلیت هایسنس می تواند به نصب رایگان و گارانتی 5 ساله کمپرسور آن اشاره کرد که برای مصرف کنند بسیار حائز اهمیت است.

اما داکت اسپلیت گودمن ،یکی از برندهای بسیار قدیمی و جا افتاده بازار داکت اسپلیت است، این دستگاه ساخت امریکاست و در دنیا یکی از پیشگامان تولید کننده این نوع دستگاه هاست. این دستگاه به صورت ایستاده طراحی شده است اما به صورت زیر سقفی نیز نصب می گردد ، یکی از مزایای داکت اسپلیت گودمن پرفشار بودن دستگاه و بالا بودن ظرفیت هوادهی آن است این مسئله باعث می شود سر و صدای آن کمی بیشتر باشد ، یکی دیگر از مزایای داکت اسپلیت گودمن طول عمر بالای قطعات آن و کیفیت تولید بسیار خوب دستگاه است و در صورت نصب صحیح و براورد ظرفیت صحیح یکی از بادوام ترین دستگاه های موجود در بازار است.

آخرین مطالب وبلاگ

اجرای-داکت-اسپلیت-امریکن-پرو
پروژه ساختمان اداری کرمان موتور واقع در جاده مخصوص و اجرای خدمات دستگاه داکت اسپلیت امریکن پرو و اجرای کانال پلی اورتان و کانال فلکسیبل  عکس از دستگاه و اتصال آن به کانال پلی یورتان  در عکس های بعدی اتصال پلنوم باکس ها توسط کانال فلکسیبل...
کانال-فلکسیبل-روکش-نخدار-airflow
تهویه کاج نماینده رسمی کانال فلکسیبل روکش نخدار Airflow در ایران می باشد در این پروژه با استفاده از سه راهی کانال فلکسیبل اصلی تقسیم شده و دو انشعاب جهت اتاق خواب ها گرفته شده است. نخدار بودن روکش کانال فلکسیبل باعت می شود در هنگام استفاده بسیار مقاوم...

تهویه کاج یکی از اولین مجریان ، طراحان و واردکنندگان کانال فلکسیبل در ایران است ، تهویه کاج از زمان ورود این کانال ها به ایران مشغول فعالیت در این زمینه است.

کانال فلکسیبل دارای مزیت های زیادی می باشد یکی از این مزایا ، پیش عایق بودن آن می باشد ، این عایق دارای تنوع زیادی است ، یکی از مدل ها عایق الیاف طبیعی ، عایق پشم شیشه ، عایق پلی استر است ، عایق بودن کانال سبب کاهش اتلاف انرژی می شود که این امر سبب بهبود عملکرد دستگاه تهویه و همچنین افزایش طول عمر دستگاه می شود.

یکی از مهمترین مزایای کانال فلکسیبل ، کاهش چشمگیر صدای دستگاه تهویه مطبوع است بخصوص در زمینه داکت اسپلیت یکی از مشکلات ایجاد شده با کانال گالوانیزه انعکاس صدای دستگاه به محیط می باشد که این امر با کانال فلکسیبل (کانال خرطومی) با توجه به ساختار آن و عایق بودن آن ، این مشکل برطرف شده و از بین می رود. در دستگاه هایی که با کانال گالوانیزه نیز کار شده اند صداگیری دستگاه توسط این کانال ها قابل انجام می باشد.

یکی دیگر از مزایای کانال فلکسیبل (کانال خرطومی) سرعت اجرای بالای آن می باشد به عنوان مثال برای یک واحد مسکونی دارای 10 دستگاه داکت اسپلیت ، اجرای کانال فلکسیبل توسط اکیپ دو نفره تنها در 3 روز قابل انجام می باشد، سرعت اجرای بالا یکی از موارد مهم در پروژه های عمرانی می باشد. یکی از مزایای دیگر کانال فلکسیبل قابلیت اصلاح مسیر و تغییر مسیر دریچه ها با هزینه کم است ، این امر در مورادی که نیاز به تغییر مسیر و اصلاح آن می باشد با هزینه کم در مقایسه با دیگر کانال ها قابل انجام است.

یکی دیگر از مزایای کانال فلکسیبل قابلیت تراز کردن دریچه ها بخصوص در پلنوم باکس ها می باشد که این امر توسط کانال های دیگر بسیار سخت و مشکل می شد.